DESIGNED BY joomla2you

Do Siego Roku!!!

fajerwerki.jpg - 110.32 KB Ostatni dzień kończącego się roku sprzyja podsumowaniom, ocenie tego co za nami... Co już bezpowrotnie przeminęło. Jak uczyli mędrcy tego świata - jest czas radości i smutku, czas rodzenia i umierania, rozstawania ale i ... powrotów. Rok 2013 był dla mnie osobiście czasem szczególnym. Okresem bardzo poznawczym. Jakże bardzo trafnym jest nasze polskie powiedzenie: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!!!! I nie chodzi tu w żadnym wypadku o te prawdziwą biedę. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w codziennym życiu, w jego codziennych troskach i kłopotach. Ten rok ważny też jest z innego powodu! Jak ważnym jest bowiem poznać mechanizmy pewnych działań, działań np. "władzy", działań pseudo "przyjaciół". Tym bogatym doświadczeniem z pewnością będę się chciał kiedyś podzielić.

W ostatni dzień rok pragnę serdecznie wszystkim podziękować nade wszystko tym wszystkim z kim miałem przyjemność pracować. Tym, od których uczyłem się, poznawałem bardziej codzienność. Moim koleżankom i kolegom, prawdziwym Przyjaciołom serdecznie dziękuję za każdy wspólny dzień. Przed nami Nowy Rok. Będzie on bardzo ważny. Miejmy nadzieję, że dokonają się zmiany naszych samorządowych władz. Będzie to okazja, aby wyrazić także swoją opinię o poprzednich - już siedmiu latach władzy obecnej ekipy. Będziemy próbowali podsumowywać co udało się osiągnąć, co było wielką "klapą" a co koniecznie musi stać się priorytetem na najbliższe lata! Wszystkim mieszkańcom Gminy Legnickie Pole życzę, aby 2014 roku był lepszym od poprzedniego, moim Bliskim, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom życzę aby był Piękny i Dobry!!! DO SIEGO ROKU!!!

Sławomir Pienias     www.legnickiepole.eu        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.