DESIGNED BY joomla2you

Może będzie? A może nie?

znak zapytania Nic tylko robią sobie jaja. Z nas wyborców. Bo czym różnią się wybory przedterminowe od referendum lokalnego? Jak mamy zrozumieć pismo podpisane przez Komisarza Wyborczego w Legnicy? Co z niego wynika? Referendum może będzie, a może nie będzie. Się zobaczy. Czy dla GIS wybory przedterminowe i referendum lokalne to dwie różne sytuacje? A czym one się różnią? Chyba tym, że wybory przyciągną więcej ludzi do urn. A może Komisarz w Legnicy spodziewa się niespotykanej dotąd frekwencji podczas naszego lokalnego referendum? Można pewnie szukać jeszcze innych wytłumaczeń tego dziwnego odwlekania w czasie terminu referendum. Nasza lokalna władza jest obecnie niesłychanie zajęta kampanią wyborczą w gminie Malczyce. Sekretarz Kądziela i radna Kądziela w jednej osobie pręży muskuły, aby przejąć władze w tamtejszej gminie.

 

referendum21

Nie sama rządzić zamierza tak sądzę. Myślę, że jej kandydatem na włodarza tej pięknej gminy będzie znany nam Marcin Matyja. Kądziela zaś zarządzać z tylnego siedzenia będzie, bo tak czasem jest najwygodniej. Poza tym jak objawiła w oświadczeniu majątkowym za 2020 rok dorobiła się już połowy samochodu marki Skoda. Kto wie, czy zatem termin referendum w Legnickim Polu nie wyznaczy się u nas po zakończonej batalii w Malczycach. Pożyjemy zobaczymy. Może decyzja nie od GIS ale od PiS jest zależna? Obecnie pozostaje nam czekać na ruch Komisarza z Legnicy. Może GIS bądź PiS zezwoli jeszcze przed wakacjami na wydanie decyzji?

A poniżej link do świeżego oświadczenia majątkowego - a w nim pół samochodu pani radnej i pani sekretarz w jednej osobie. Zastanawiam się jakim cudem połową da się dojechać do pracy.... Może dlatego nie widać jej zbyt często na Legnickim Polu :)

http://bip.malczyce.wroc.pl/files/upload/part2/M.%20K%C4%85dziela.pdf