DESIGNED BY joomla2you

Falstart Kądzieli?

Mariola302 Ponad rok temu na jednym z legnickich portali znalazło się powitanie nowej Sekretarz Gminy pani Marioli Kądzieli z Kwietna. Pojawiły się wówczas także liczby dotyczące wyborów samorządowych z 2018 roku. Niestety, to co można było przeczytać, bardzo różniło się od prawdziwych wyników podanych na stronie Państwowej Komisji Wyborczej. Sprostowania Kądzieli nigdzie nie znalazłem. Dałem więc szansę pani sekretarz na to, aby odniosło się do informacji dotyczących jej wyników w wyborach na wójta Malczyc. Okazało się bowiem, że pani Kądziela nie jednym głosem przegrała z obecnym wójtem. Przegrana była sromotna! Pani Kądziela nie skorzystała z propozycji i „nakrzyczała” na mnie w mailu zwrotnym. Obiecałem jej, że opublikuję więc to co przygotowałem. Taka pomyłka już na samym początku rządów w Legnickim Polu nie wróżyła niczego dobrego. Zastanawiałem się wówczas czy można zaufać Kądzieli! Wczorajsza Sesja Rady Gminy Legnickie Pole pokazała, że władzy naszej lepiej nie ufać, bo albo celowo wprowadza nas w błąd, albo liczyć dobrze nie umie. A może to specjalna manipulacja sekretarz Kądzieli i wójta Plezi?

 

Mariola303

Wczoraj dowiedziałem się, że Plezia wójtem jest już dwa lata! Liczę i liczę i wchodzi mi, że rok z kawałkiem. A to jednak duża różnica. Dowiedziałem się także, że w naszej gminie dzieci w wieku od 0 do 3 lat jest 300!!! Poczytałem co w sprawie piszą na stronach Głównego Urzędu Statystycznego. Okazuje się, że rocznie w naszej gminie rodzi się około 50 dzieci. Zatem z rachunków wynika, że dzieci w przedziale wiekowym 0 – 3 mamy około 150! Czy nie jest to zbyt duża różnica? Mamy w gminie nową jakość! Od ponad roku! Myli się ta nasza „Władza” w liczeniu. Nie dziwię się więc, że radni wyliczankom budżetowym też nie zaufali!!!