DESIGNED BY joomla2you

A miało być ...

KS100 Miało być tak dobrze. Szerzej, ładniej, miał być chodnik, mijanki! Miało być dużo bezpieczniej. Jako gmina dostaliśmy na to nawet pieniądze z funduszu dróg samorządowych. Prawie milion! Wzorem Plezi zrobiłem sobie spacer po ulicy Książąt Śląskich w Legnickim Polu. Bałem się, że nie jest dobrze. To co zobaczyłem utwierdziło mnie w jednym. Jest TRAGICZNIE! Poniszczone wjazdy do posesji i na pola. Chodnika, choć bardzo go szukałem nie znalazłem. Rowy są jeszcze głębsze i bardziej niebezpieczne. Aż strach pomyśleć co będzie jeśli nagle w tej samej chwili znajdą się dwa samochody. Jeśli któryś zsunie się do rowu (niczym niezabezpieczonego) potrzebny będzie przynajmniej ciągnik. A kto za szkody płacić będzie? Aż strach pomyśleć, gdzie w takim przypadku ma uciekać pieszy. Skakać do rowu??? Plezia pochwalił się, że coś tam zrobili. To coś według mnie nie spełnia żadnych warunków. To jest BUBEL! Niebezpieczny bubel! Nie jestem budowlańcem, to się nie znam. Ale z tego co znalazłem w necie „szef od inwestycji” też szkół budowlanych nie uświadczył. Stąd pewnie niewielkie zrozumienie spraw budowlanych. :(

 

KS102

To co może smucić, to fakt, że na to coś pozyskano zewnętrzne pieniądze. To co nazwano remontem ulicy Książąt Śląskich, jest jakimś żartem, bublem, to jakaś kpina z nas mieszkańców, ze sztuki budowlanej. Obyśmy tylko pieniędzy oddawać nie musieli! Co jeszcze? Jeśli tak wyglądają inwestycje gminne – to aż strach się bać czym jeszcze magistrackie mróweczki nas zaskoczą.Czy tak będzie wyglądać droga w Gniewomierzu???

KS103

Jeśli kolejne cztery lata tak inwestycje mają wyglądać, to albo czas na pilną zmianę wójta i całej świty naszego wiejskiego magistratu, albo ... niech sobie siedzą, biorą kasę, szkolą się za grube tysiące, ale niech już nic więcej nie robią, nie poprawiają. Niech nie psują więcej.Bo to co zrobili z Książąt Śląskich woła o pomstę do nieba! :(

KS104

A może kierownika od inwestycji trzeba na jakieś dodatkowe studia wysłać? Skoro Plezia ze swoją Muzą Kądzielą za ponad 20 tysięcy w 2019 doszkalali się, to może niech wszyscy się douczą? Tylko to trochę potrwa. Poza tym, chyba nie na tym to polegać miało! Co robić? Może Plezia sam zrozumie, że kierowanie gminą to nie zarządzanie stowarzyszeniem? Może coś przemyśli? Może z nowym rokiem dokona zmian i zacznie myśleć bardziej o gminie niż o sobie i swej MUZIE? Rozwój gminy a nie osobisty winien mu przyświecać jeśli chce być dobrym wójtem! Póki co wedle mojej oceny zadbali z Kądzielą głównie o siebie.Przykład opłacenia sobie studiów podyplomowych dowodzi tego znacznie!

  KS101

Zdjęcia zrobione są przeze mnie. Są bardzo aktualne :( Pokazują dobitnie sposób realizacji inwestycji gminnej na Książąt Śląskich. Czy nie miała to być sztandarowa inwestcyja Plezi? Co z innymi jego "inwestycjami"? Czy potrzebny jest jakiś dodatkowy komentarz?