DESIGNED BY joomla2you

I znów... BUBEL

wykrzyknik WSTYD, WSTYD, WSTYD. I znów bubel prawny wyprodukowany przez zaufanych ludzi Plezi i Kądzieli. I to nie jeden! Wystarczy spojrzeć w projekty uchwał na grudniową Sesję Rady Gminy Legnickie Pole. Poprawka uchwały podjętej kilka tygodni wcześniej. Wojewoda wydał rozstrzygnięcie nadzorcze. Regionalna Izba Obrachunkowa zaś pogroziła paluszkiem. Poprawicie swój bzdet prawny na najbliższej Sesji, albo też wywalimy uchwałę do kosza. Co ciekawe Plezia przyjął do pracy panią, która w RIO pracowała. Taki transfer prosto z RIO. Czy udany? Pani zatrudniona w urzędzie zajmować się ma kontrolą wewnętrzną. W jaki sposób znalazła się w urzędzie? Zostawię to sobie na inny artykuł. Specjalista nawet główny wymyśla, tworzy, ale jak widać cierpliwość urzędnicy wojewody i służby RIO tracą. No tak nie można na dłuższą metę. Znów knot. Znów pudło.

 

LP101

Pracownicy urzędu rozmnażają się niczym przez pączkowanie - a tu znów taka buba! Zastanawiam się co w tym temacie powiedzą Kądziela i Plezia. Co Wy na to? Przecież ktoś z Was za to odpowiada, ktoś to przygotował, ktoś w końcu parafował. Po co Wam tyle ludzi w Urzędzie skoro co krok jakaś skucha??? Nie wstyd Wam? Zakończę komentarzem jednego z mieszkańców gminy: Każde takie rozstrzygnięcie nadzorcze świadczy o byle jakości usług prawnych świadczonych na rzecz Gminy (niestety). Nie ma znaczenia kto rządzi i jak ma na nazwisko wójt.

LP102

Niestety opinia bardzo trafiona. Według mnie takie potknięcia świadczą też o niezwykle słabym przygotowaniu specjalistów zatrudnianych w urzędzie. Aż strach się bać co jeszcze może wyjść w przyszłości. Nie wspominam dziś o specjalistach z Kwietna. Na to przyjdzie czas wkrótce.